• Paradise Resort Özdere sizi eşsiz bir eğlenceye davet ediyor.

  2020 yılında işletmesi değişen Paradise Resort Özdere misafirlerine,  güler yüzlü ekibi ve yenilenen hizmet anlayışı ile eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

  Standart Oda, Ranzalı Oda, Geniş Standart Oda, 2 + 1 Aile Odası ve 1 + 1 Aile Odası ile Özdere’de huzurlu bir tatilin kapılarını aralayan Paradise Resort Özdere’nin, büyük relax havuzu, animasyon havuzu, çocuk havuzu ve kapalı havuzunun yanı sıra yetişkinler ve çocuklar için de kaydıraklı havuzları da bulunuyor.

  Göz kamaştıran doğası, berrak suları ve daha fazlası ile huzurlu bir tatil deneyimi yaşatan Peradise Resort Özdere’nin 550 metre uzunluğundaki kum ve çakıl özel plajında gün boyu hem eğlenip hem dinlenebileceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

   

 • BODRUM SEASIDE BEACH CLUB 

  Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Ortakent’te yer alan Bodrum Seaside Beach Club, denize sıfır konumu, kendisine ait plajı ve açık havuzuyla misafirlerine eğlence dolu bir yaz tatili vaat ediyor.

   

  BİTEZ KASSANDRA HOTEL

  Bodrum'un popüler beldelerinden Bitez'de yer alan Kassandra Hotel, kendine ait plajı ve konforlu odalarıyla misafirlerine keyif dolu bir tatil yaşatıyor.